• Буряк Детройт

НАСІННЯ ДРАЖОВАНЕ

Насіння буряка Детройт


Сорт буряків Детройт як правильно доглядати і вирощувати його Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Вирощувати даний сорт буряка потрібно тільки на таких ділянках, які мають хороше освітлення, тому що навіть легка тінь наприклад від дерева може істотно вплинути на врожайність. З-за плохіго освітлення коренеплід утворюється маленької форми, але виростає велика бадилля.

Також звертайте особливу увагу на кислотність грунту, в которию висаджуєте насіння буряка Детройт у блістерній упаковці. Вона повинна бути нейтральною або слабокислою. Пам'ятайте, що навіть невелике підвищення кислотності грунту здатне погубити весь урожай буряка Детройт.

Для кращого розуміння того, як вирощувати даний сорт буряка, Ви повинні врахувати, що він холодостійкий. Тому насіння починає рости навіть при температурі 4-5 градусів Цельсія. Якщо Ви плануєте отримати ранній урожай, то можете висівати насіння в грунт вже в кінці квітня. Якщо ж Вашим завданням стоїть вирощування врожаю на зиму, то висаівайте насіння буряка Детройт у блістерній упаковці в кінці травня місяця.

Буряк є таким типом овоча, якого мало просто посадити - за ним потрібен догляд, інакше Ви не отримаєте в результаті хороший урожай. Як тільки сходи зійдуть, їх потрібно обов'язково проріджувати, прополювати і рихлити ґрунт. для сорту Детройт рассточніе між рослинами повинна бути не менше 20 сантиметрів, якщо Ви хочете зберігати і використовувати даний вид овочів взимку.

Після посіву грунт слід рясно полити щоб насіння швидко зійшли. Одднако пам'ятайте про те, що дана культура споживає багато вологи саме в період дозрівання.

Під час росту буряк використовує максимум корисних речовин, які знаходяться в грунті, тому плодам потрібно Дада підгодівлю. Добрива в перший раз слід вносити тоді, коли овочі вирощують листочки - фахівці рекомендують використовувати азотні добрива.

Після того як рослини почнуть формувати коренеплоди вносять другу підгодівлю з кальцієвої селітри. З її допомогою можна усунути дефіцит кальцію, який зазвичай призводить до поганого розвитку кореневої системи.

Паразити і хвороби, якими може заразиться даний вид овоча. Буряк, як і інші види культур, схильні до нападів різних видів паразитів, включаючи мікроби і шкідливі комахи. Наприклад, бурякові мухи здатні принести шкоду рослині своїми личинками, які ушкоджують листочки, прогризаючи в них величезні дірки.

Шкода від бурякової блішки теж важко переоцінити - це жук, який проникає в грунт і здатний пошкодити кореневу систему плода, може харчуватися також листами рослин.

Фахівці настоятено рекомендують обробляти плоди сорту Детройт під час вирощування, використовуючи інсектициди системного типу дії. Наприклад, можете використовувати такі препарати як іскра; АЛАТАР; фуфанон.

Гланоє, чим характеризується цей сорт насіння буряка Детройт у блістерній упаковці - це його швидке дозрівання. Він відмінно захищений від хвороб, які зазвичай вражають дані види рослин. З - за цих якостей його дуже люблять городники і дачники, так як за даними сортом легко доглядати і в підсумку отримати хороший урожай.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Буряк Детройт

  • Модель: Свекла Детройт
  • Наявність: На складі
  • 7.00 грн.


Нещодавно переглянуті товари

Буряк Детройт

Буряк Детройт

НАСІННЯ ДРАЖОВАНЕНасіння буряка ДетройтСорт буряків Детройт як правильно доглядати і вирощувати його..

7.00 грн.

Новини

Кавун Красень

Кавун Красень

РОЗПРОДАЖ!!!! Госп.придатнІсть до 10.2022р.НАСІННЯ ІНКРУСТОВАНЕ   Плоди округлі, темно ..

1.50 грн.

Кабачки Б`янка

Кабачки Б`янка

Ультраранній, високоврожайний сорт.От сходів до першого збору врожаю 35-42 дня.Растеніе кустовое.Пло..

2.50 грн.

Капуста Дітмаршер Фрюер

Капуста Дітмаршер Фрюер

Капуста Дітмаршер Фрюєр - це раннедозреваемий популярний серед дачників і фермерів високоврожайний с..

2.50 грн.