Перець Колобок

Наявність: На складі

Вага: 0.1 г.

4.40 грн.

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1.

Опис “Перець Колобок”

Будь дачник або фермер хоче отримати в результаті хороший урожай за свою працю. Сорт перцю Колобок ідеально підходить для вирощування як на великих, так і маленьких ділянках городу. Плоди цієї рослини можна вживати в їжу навіть на початку літа, проте для цього потрібно дотримуватися деяких правил для отримання такого результату. Їх ми вам зараз і опишемо. Для початку опишемо основні особливості насіння перцю сорту Колобок. Головна його перевага в тому, що він рано дозріває. Спробувати плоди насіння можна вже через 110-115 днів після посадки насіння в грунт. Виходить, що після висадки розсади на відкритий грунт плоди можна буде пробувати вже на початку літа. Однак фахівці радять почекати ще пару тижнів для того, щоб перець придбав свій природний смак. Дуже смачний сорт з соковитою і не нудотно м'якоттю. Кущ є низькорослим (висота приблизно 35-55 сантиметрів) пухнастого типу. Завдяки компактному розташуванню плодів кущі не займають на грядці багато місця. Незважаючи на невелику вагу плодів, врожайність перцю дуже висока - з одного квадратного метра грунту можна зібрати до 6 кілограмів плодів. Кущі відмінно ростуть як на відкритому грунті, так і в тепличних умовах вирощування. Також перець високо цінується кулінарами -з нього можна легко приготувати безліч страв, а також консервувати, солити і зоморажівать. Як потрібно вирощувати насіння перцю сорту Колобок. Тут немає ніяких складнощів - навіть початківець дачник або фермер може легко виростити хороший урожай з насіння даного виду перцю. Щоб отримати максимально великий урожай, агрономи радять перед посадкою розсади удобрити грунт органікою - наприклад, компостом або перегноєм. Достатньою кількістю вважається половина відра на квадратний метр грунту, однак навіть без добрива кущі ростуть добре. Обов'язково враховуйте, що потрібно дотримуватися відстані між кущами при посадці у відкритий грунт - між ними має бути не менше 40 сантиметрів простору як в рядях, так і в міжряддях. 
Купити насіння перцю Колобок
Як потрібно поливати і культивувати перець Колобок. Обов'язково поливайте кущі не менше 1-2 разів за тиждень, проте для дачників, які приїжджають на город раз в тиждень, це може бути важко. Тому фахівці радять укладати по всім сторонам кущів суху траву або тирсу. Коріння рослини расположени близько до грунту, тому землю необхідно періодично взрихлівать, щоб рослина отримувала достатню кількість кисню. Це потрібно робити приблизно через півгодини після поливання - після того, як на грунті з'явиться скоринка. Важливий момент - підгодовування рослин, яке потрібно проводити не рідше одного разу на місяць, для цього використовуються мінеральні добрива або органіка. Фахівці рекомендують використовувати нітрофоску - розбавте одну столову ложку добрива в відрі води і ретельно перемішайте. Кращим органічним добривом вважається курячий послід. Для одного куща вистачає 0,5 літра одного з розчинів. 
Пам'ятайте, що при вспушіваніі не заглиблюватися сліщком глибоко в землю, оскільки коріння кущів перцю розташовані на невеликій глибині. Грабте грунт не глибше, ніж на три сантиметри. Перець Колобок має високу стійкість до хвороб, і кущі не страждають від них, якщо провести профілактику. Для цього потрібно всього лише обробити землю перед посадкою розсади 3 процентним розчином мідного купоросу.